Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 022 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Przerażenie

piątek, 07 grudnia 2012 0:28
Skocz do komentarzy

Jestem trochę przerażony. Blog. Myślałem o nim wiele razy i nie wiem czy miałem go założyć, wyjdzie w praniu, mam tylko nadzieję, że ostatecznie będzie dobrze. Cóż przerażenie, po co ja ten blog założyłem? Od pojewiania się pierwszej myśli o blogu, myślałem o tym. I wymyśliłem, że nie chcę być jak K. Obym nie chciał być jak on, bo to jest jego animatorstwo, ja byłbym nieudaną i nie prawdziwą kopią. Chce być taki, jak Bóg che żebym był, dlatego boję się czy dobrze robie, wyjdzie w praniu.

Gdybym wiedział jak długi jest proces tworzenia blogu, to zaczął bym pisać w Mikołaja, a taka jest już po, ale może ten blog ma być moim prezentem dla Nieogarnionego, i Jego dla mnie i tych którzy jakoś tu trafią. Czytałem bloga Beaty i bardzo mnie to poruszyło, po pierwsze dlatego, że nie spodziewałem się takich słów po Tobie, za co pozostaje mi tylko Cię przeprosić. A po drugie i ważniejsze słowa, które dały mi wiele bo myślenia i refleksji nademną. "Że dam radę, dam radę jeśli tylko będę z Nim" i dałem, czemu mam nie dać teraz? Otaczają mnie wspaniali ludzie, nie tylko z RAM, ale po prostu w tej "szarej" szkole i otoczeniu świata, dziś jeszcze skłamię że uważam że oni też są super, ale chciałbym, żeby w przyszłości, która zaczyna się teraz nie kłamałem. Dziękuję Ci Jolu za to że powiedziałaś mi o blogu Beaty, a Tobie za pierwszy i ostatni wspis który przeczytałem.

Przeraża mnie jeszcze świadomość, że gdybyśmy wszyscy założyli blogi to byłoby sporo do czytania, wiem że nie trzeba wszystkiego, ale jest jakoś ta świadomość, że ten blog jest.

Cóż, wydaje mi się że nie tak źle jak na pierwszy raz, bedzie trzeba trochę to poogarniać, jak się używa bloga, ale to mniejsza o to, jakoś będzie. Narazie wreszcie wyczekiwany piątek. Wyjazd po Nowe Życie do Bukowiny.

An. Grzegorz. Jezu, naprawdę tego chcesz? 

Podziel się


niedziela, 18 lutego 2018

Kalendarz

« luty »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    

O mnie

Ulubione blogi